Умови використання «Ставищенські пряники»

Правила та умови

Останнє оновлення: 05 березня 2021 року

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови використання, перш ніж користуватися нашою Послугою.

Інтерпретація та визначення

Інтерпретація

Слова, початкові літери яких пишуться з великої літери, мають значення, визначені за таких умов. Наступні визначення мають однакове значення, незалежно від того, чи з’являються вони в однині чи у множині.

Визначення

Для цілей цих Умов:

  • Афілійована особа означає суб'єкт господарювання, який контролює, контролюється або перебуває під спільним контролем зі стороною, де "контроль" означає володіння 50% або більше акцій, частки в капіталі або інших цінних паперів, які мають право голосувати за обрання директорів чи інших органів управління .

  • Країна відноситься до: Україна

  • Компанія (у цій Угоді іменувана або "Компанія", "Ми", "Ми" або "Наша") посилається на ТОВ «ВВ-Альянс +», вул. Промислова, 2/6, смт.Ставище, Київська обл., Україна

  • Пристрій означає будь-який пристрій, який може отримати доступ до Послуги, наприклад, комп’ютер, мобільний телефон або цифровий планшет.

  • Послуга відноситься до веб-сайту.

  • Умови (також "Умови") означають ці Умови, які складають повну угоду між вами та компанією щодо використання Послуги. Ця Угода про умови була створена за допомогою Генератора умов .

  • Сторонній сервіс соціальних медіа означає будь-які послуги або вміст (включаючи дані, інформацію, продукти чи послуги), що надаються третьою стороною, і які можуть відображатися, включатися або надаватися Службою.

  • Веб-сайт посилається на «Ставищенські пряники», доступний за адресою: www.pryanyk.com.ua

  • Ви -  мається на увазі фізичну особу, яка отримує доступ до Служби(сайту) або користується нею, або компанію, або іншу юридичну особу, від імені якої така особа отримує доступ або користується Сервісом, відповідно.

Підтвердження

Це Загальні положення та умови, що регулюють використання цієї Служби, та угода, яка діє між Вами та Компанією. Ці Загальні положення та умови встановлюють права та обов'язки всіх користувачів щодо використання Сервісу.

Ваш доступ до Служби та користування нею обумовлений Вашим прийняттям та дотриманням цих Загальних положень та умов. Ці Умови поширюються на всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які отримують доступ до Сервісу або користуються ним.

Отримуючи доступ до Сервісу або використовуючи його, ви погоджуєтесь з цими Загальними положеннями та умовами. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих Загальних положень та умов, ви не можете отримати доступ до Служби.

Ви заявляєте, що вам більше 18 років. Компанія не дозволяє особам до 18 років користуватися Послугою.

Ваш доступ до Служби та її використання також обумовлений Вашим прийняттям та дотриманням Політики конфіденційності Компанії. Наша Політика конфіденційності описує нашу політику та процедури щодо збору, використання та розкриття Вашої особистої інформації, коли Ви використовуєте Додаток або Веб-сайт, і розповідає Вам про Ваші права на конфіденційність та те, як закон захищає Вас. Будь ласка, уважно прочитайте нашу Політику конфіденційності перед тим, як користуватися нашим Сервісом.

Посилання на інші веб-сайти

Наша Служба може містити посилання на сторонні веб-сайти або послуги, які не належать Компанії або не контролюються нею.

Компанія не контролює і не несе відповідальності за вміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх веб-сайтів або послуг. Ви також визнаєте та погоджуєтесь, що Компанія не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-яку шкоду або збитки, спричинені або передбачені внаслідок використання або у зв'язку з використанням будь-якого такого вмісту, товарів чи послуг, доступних на або через будь-які такі веб-сайти чи послуги.

Ми настійно рекомендуємо Вам ознайомитися з умовами та політикою конфіденційності будь-яких сторонніх веб-сайтів або послуг, які Ви відвідуєте.

Припинення

Ми можемо припинити або призупинити Ваш доступ негайно, без попереднього повідомлення чи відповідальності, з будь-якої причини, в тому числі без обмежень, якщо Ви порушите ці Умови.

Після припинення дії Вашого права на використання Послуги негайно припиняється.

Обмеження відповідальності

Незважаючи на будь-який збиток, який Ви можете понести, вся відповідальність Компанії та будь-якого з її постачальників згідно з будь-яким положенням цих Умов та Вашим ексклюзивним засобом захисту від усього вищесказаного буде обмежена сумою, фактично сплаченою Вами через Послугу, або 100 доларів США якщо Ви нічого не придбали через Сервіс.

У максимально допустимій мірі чинним законодавством Компанія та її постачальники ні в якому разі не несуть відповідальності за будь-які спеціальні, випадкові, непрямі або наслідкові збитки (включаючи, але не обмежуючись цим, збитки внаслідок втрати прибутку, втрати даних або інша інформація про перерву у роботі, за тілесні ушкодження, втрату конфіденційності, що виникають внаслідок використання або якимось чином пов'язаного з використанням або неможливістю користуватися Службою, стороннім програмним забезпеченням та / або стороннім обладнанням, що використовується разом із Сервісом, або в іншому випадку у зв'язку з будь-яким положенням цих Умов), навіть якщо Компанія або будь-який постачальник були проінформовані про можливість такого збитку, і навіть якщо засіб не відповідає своїй суттєвій меті.

Деякі держави не допускають виключення явних гарантій або обмеження відповідальності за випадкові або наслідкові збитки, а це означає, що деякі з вищезазначених обмежень можуть не застосовуватися. У цих штатах відповідальність кожної сторони буде обмежена в найбільшій мірі, дозволеній законом.

Застереження "ЯК Є" та "ЯК ДОСТУПНО"

Послуга надається Вам "ЯК Є" та "ЯК ДОСТУПНА", а також усі несправності та дефекти без будь-яких гарантій. У максимально допустимій мірі чинним законодавством Компанія від свого імені та від імені своїх філій та своїх та їх відповідних ліцензіарів та постачальників послуг прямо відмовляється від будь-яких гарантій, явних, прихованих, статутних чи інших, стосовно Послуга, включаючи всі маються на увазі гарантії товарності, придатності для певної мети, право власності та непорушення, а також гарантії, які можуть виникнути в ході угоди, курсу виконання, використання чи торгової практики. Без обмеження вищевикладеного, Компанія не надає жодних гарантій та зобов’язань і не надає жодних заяв про те, що Сервіс буде відповідати Вашим вимогам, досягти запланованих результатів,

Не обмежуючи вищевикладене, ні Компанія, ні будь-який постачальник компанії не надає жодних заяв чи гарантій будь-якого виду, явних або прихованих: (i) щодо функціонування або доступності Служби, а також інформації, вмісту та матеріалів або продуктів включені в них; (ii) що Послуга буде безперебійною або без помилок; (iii) щодо точності, надійності або валюти будь-якої інформації чи вмісту, що надається через Послугу; або (iv) що Сервіс, його сервери, вміст або електронні листи, надіслані від Компанії чи від її імені, не містять вірусів, сценаріїв, троянських коней, хробаків, шкідливого програмного забезпечення, бомб часу або інших шкідливих компонентів.

Деякі юрисдикції не дозволяють виключати певні типи гарантій або обмеження застосовних статутних прав споживача, тому деякі або всі вищезазначені виключення та обмеження можуть не поширюватися на Вас. Але в такому випадку виключення та обмеження, викладені в цьому розділі, застосовуються в найбільшій мірі, що підлягають застосуванню відповідно до чинного законодавства.

Право, що застосовується

Закони країни, за винятком колізійних норм, регулюють ці Умови та використання вами Служби. Ваше використання Додатка може також регулюватися іншими місцевими, державними, національними чи міжнародними законами.

Вирішення спорів

Якщо у вас є якісь занепокоєння або суперечки щодо Послуги, ви погоджуєтеся спочатку спробувати вирішити спір неофіційно, зв’язавшись з Компанією.

Для користувачів Європейського Союзу (ЄС)

Якщо ви є споживачем Європейського Союзу, ви скористаєтесь обов’язковими положеннями законодавства країни, в якій ви проживаєте.

Відповідність законодавству США

Ви заявляєте та гарантуєте, що (i) Ви не знаходитесь у країні, на яку поширюється ембарго уряду Сполучених Штатів, або яка була визначена урядом Сполучених Штатів країною, що підтримує тероризм, та (ii) Ви не внесені до будь-якого урядового списку заборонених або обмежених партій США.

Незалежність положень і відмова від прав

Подільність

Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано таким, що не підлягає виконанню або недійсним, таке положення буде змінено та інтерпретоване з метою досягнення цілей такого положення якомога більшою мірою відповідно до чинного законодавства, а інші положення продовжуватимуть діяти в повному обсязі.

Відмова

За винятком випадків, передбачених у цьому документі, невиконання права або вимагання виконання зобов'язання згідно з цими Умовами не впливає на здатність сторони скористатися таким правом або вимагає такого виконання в будь-який час після цього, а також відмова від порушення не означає відмову будь-якого наступного порушення.

Усний переклад

Ці Загальні положення та умови можуть бути перекладені, якщо ми зробили їх доступними вам на нашому Сервісі. Ви погоджуєтесь, що оригінальний текст англійською мовою має перевагу у разі суперечки.

Зміни до цих Умов

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд будь-коли змінити або замінити ці Умови. Якщо перегляд суттєвий, ми докладемо розумних зусиль, щоб повідомити принаймні за 30 днів до того, як набудуть чинності будь-які нові умови. Що означає суттєві зміни, буде визначено на наш власний розсуд.

Продовжуючи отримувати доступ до Нашої Послуги та користуватися нею після набрання чинності цими виправленнями, Ви погоджуєтесь з вами переглянутими умовами. Якщо Ви повністю або частково не погоджуєтесь з новими умовами, припиніть користуватися веб-сайтом та Послугою.

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас виникли запитання щодо цих Загальних положень та умов, ви можете зв’язатися з нами: