Про компанію

  Компанія ТОВ «ВВ-Альянс +» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент смачної і якісної продукції. Наша діяльність - це виробництво та продаж кондитерських виробів. Виробництво борошняних кондитерських виробів здійснюється на високотехнологічному обладнанні і за суворим слідування технологічною картою. Завдяки цьому, ми пропонуємо своїм клієнтам кондитерські вироби з якісних складових, відмінних смакових якостей. Компанія ТОВ «ВВ-Альянс +» забезпечує своїх клієнтів всіма необхідними супровідними документами та сертифікатами. Продукція виробляється без використання хімічних консервантів і емульгаторів.

  Виробництво і реалізація кондитерських виробів здійснюється під брендом «Ставищенські пряники». Співпраця з нами - це чудова можливість урізноманітнити асортимент свого магазину і залучити нових клієнтів. Ми пропонуємо пряники з популярними начинками зі смаком: яблука, малини, вишні. Також є пряники глазуровані медові, зі смаком топленого молока, шоколаду, вершків. Вони стануть відмінним повсякденним і святковим ласощами. Завдяки спеціальній рецептурі тривалий час зберігають м'якість, смак і аромат.

  Територіально компанія знаходиться в Київській області. Разом з тим, ТОВ «ВВ-Альянс +» здійснює активні продажі і на території інших областей: Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, та ін.  Ми маємо розвинену службу доставки, максимально орієнтовану на наших клієнтів. Адже наша мета - побудова міцних і тривалих партнерських зв'язків.