Печиво пісочне "З кунжутом"
search
  • Печиво пісочне "З кунжутом"

Печиво пісочне "З кунжутом"

48,00 ₴
з податком

Це кондитерський виріб, що виготовляється з пісочного тіста.

Характерною особливістю цього печива є відмінна форма у вигляді крапельки.

Пісочне печиво "З кунжутом" обов'язково посипано кунжутом.

Вага
Кількість

 

Печиво пісочне "З кунжутом" мало представлено на українському ринку. Це кондитерський виріб, що виготовляється з пісочного тіста. Характерною особливістю цього печива є відмінна форма у вигляді крапельки. Пісочне печиво "З кунжутом" обов'язково посипано кунжутом.

На Сході кунжут вважається рослиною, що дарує довге життя. Кунжутне насіння д містять необхідні організму мікроелементи: значний запас кальцію (в 100 г знаходиться добова доза дорослої людини), міді, магнію, цинку, заліза, фосфору. Також в них присутні вітаміни групи В, Е, РР, К. Насичені (пальмітинова, стеаринова, арахінова) і ненасичені (лінолева, олеїнова, пальмітолеіновая) жирні кислоти, а також Омега-6 складають в кунжутного зернах до 60%, тому їх калорійність досить висока. І хоча фітостерини, що знаходиться в зернах, виводить холестерин з крові і попереджає розвиток атеросклерозу, все ж тим, хто страждає від надлишкової маси тіла, слід суворо контролювати вживання насіння кунжуту. Оптимальна норма вживання кунжутного зерен для здорового організму становить не більше 2 - 3 чайних ложок на добу. Антиоксидант сезамін, що входить до складу кунжутного насіння, ефективний для профілактики різних захворювань, в тому числі онкологічних.

Особливістю тесту, з якого готують Печиво "З кунжутом", є великий вміст, в його складі, жирів і досить швидкий процес випікання. І тому готові печеньки виходять дуже розсипчастими.

Це печиво виготовляється виключно з натуральних продуктів та інгредієнтів. Вся наша продукція має відповідні сертифікати якості.

Печиво "З кунжутом" відмінно доповнить ваше чаювання!

Розфасовка: 2,5 кг.

Термін придатності: 90 днів.

арт-005

Спеціальні посилання

код EAN13
4820184140110
MPN
005